Select Group:

Summary Table
Group: A

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
U15 VII
6501126319510
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St John's School, Leatherhead
Boys-U15A
6501112298310
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Tiffin School
Boys-U15A
641110536699
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Wallington County Grammar School
Boys-U15A
62135055-55
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
The Harrodian School
Boys-U15A
620439136-974
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Ibstock Place School
Boys-U15A
61055199-482
7Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Rutlish School
Boys-U15A
610527124-972

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:00
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
34-0Rutlish School
Boys-U15A
10:10
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U15A
14-10Ibstock Place School
Boys-U15A
10:20
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarWallington County Grammar School
Boys-U15A
7-7Tiffin School
Boys-U15A
10:30
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarRutlish School
Boys-U15A
17-10The Harrodian School
Boys-U15A
10:40
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U15A
19-7Tiffin School
Boys-U15A
10:50
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
40-0Ibstock Place School
Boys-U15A
11:00
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarWallington County Grammar School
Boys-U15A
17-0Rutlish School
Boys-U15A
11:10
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U15A
40-0The Harrodian School
Boys-U15A
11:20
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarTiffin School
Boys-U15A
7-5Ibstock Place School
Boys-U15A
11:30
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
33-7The Harrodian School
Boys-U15A
11:40
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarWallington County Grammar School
Boys-U15A
21-14Ibstock Place School
Boys-U15A
11:50
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U15A
17-0Rutlish School
Boys-U15A
12:00
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarTiffin School
Boys-U15A
41-0The Harrodian School
Boys-U15A
12:10
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
7-5Wallington County Grammar School
Boys-U15A
12:20
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarIbstock Place School
Boys-U15A
17-5Rutlish School
Boys-U15A
12:30
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
12-5St John's School, Leatherhead
Boys-U15A
12:40
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarWallington County Grammar School
Boys-U15A
0-10The Harrodian School
Boys-U15A
12:50
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarTiffin School
Boys-U15A
29-5Rutlish School
Boys-U15A
13:00
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarIbstock Place School
Boys-U15A
5-12The Harrodian School
Boys-U15A
13:10
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U15A
17-0Wallington County Grammar School
Boys-U15A
13:20
View Competition Map: Caterham Pitch 4Caterham Pitch 4
 03 MarJohn Fisher School
Boys-U15A
0-14Tiffin School
Boys-U15A

The 1st placed teams in each group go through to the Cup. The 2nd placed teams go through to the Plate. The 3rd placed teams go through to the Shield. The 4th placed teams go through to the Bowl.The 5th placed teams go through to the Medal.