Select Group:

Summary Table
Group: D

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
U14 VII
540111124878
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
City of London Freemen's
Boys-U14A
54019322718
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St John's School, Leatherhead
Boys-U14A
54019122698
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Graveney School
Boys-U14A
52036086-264
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
The Harrodian School
Boys-U14A
510434104-702
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Emanuel School
Boys-U14A
500517148-1310

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:30
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarJohn Fisher School
Boys-U14A
10-5St John's School, Leatherhead
Boys-U14A
10:45
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarCity of London Freemen's
Boys-U14A
17-0Graveney School
Boys-U14A
11:00
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarEmanuel School
Boys-U14A
5-24The Harrodian School
Boys-U14A
11:15
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarJohn Fisher School
Boys-U14A
36-0Graveney School
Boys-U14A
11:30
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarThe Harrodian School
Boys-U14A
0-15St John's School, Leatherhead
Boys-U14A
11:45
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarCity of London Freemen's
Boys-U14A
31-0Emanuel School
Boys-U14A
12:00
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarJohn Fisher School
Boys-U14A
36-0The Harrodian School
Boys-U14A
12:15
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarEmanuel School
Boys-U14A
12-26Graveney School
Boys-U14A
12:30
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarCity of London Freemen's
Boys-U14A
7-12St John's School, Leatherhead
Boys-U14A
12:45
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarJohn Fisher School
Boys-U14A
29-0Emanuel School
Boys-U14A
13:00
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarCity of London Freemen's
Boys-U14A
19-10The Harrodian School
Boys-U14A
13:15
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarSt John's School, Leatherhead
Boys-U14A
21-5Graveney School
Boys-U14A
13:30
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarJohn Fisher School
Boys-U14A
0-19City of London Freemen's
Boys-U14A
13:45
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarEmanuel School
Boys-U14A
0-38St John's School, Leatherhead
Boys-U14A
14:00
View Competition Map: JFS Pitch 4JFS Pitch 4
 01 MarThe Harrodian School
Boys-U14A
0-29Graveney School
Boys-U14A

Play-Offs. Teams from Group A and B play-off for a place in the Cup (1st placed teams), Plate (2nd), Shield (3rd), Bowl (4th) and Medal (5th).

The 1st placed teams from Groups C, D and E go through to the Cup.

The 2nd placed teams go through to the Plate.

The 3rd placed teams go through to the Shield.

The 4th placed teams go through to the Bowl.

The 5th placed teams go through to the Medal.