Select Group:

Summary Table
Group: C

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Trinity School, Croydon
Boys-U13A
65101786511311
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Hinchley Wood School
Boys-U13A
6420134607410
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
U13 VII
640212761668
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
City of London Freemen's
Boys-U13A
621311689275
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Tiffin School
Boys-U13A
511387117-303
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Reed's School
Boys-U13A
511345110-653
7Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Rutlish School
Boys-U13A
600642227-1850

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
09:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTrinity School, Croydon
Boys-U13A
19-5John Fisher School
Boys-U13A
09:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarReed's School
Boys-U13A
vTiffin School
Boys-U13A
10:00
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarHinchley Wood School
Boys-U13A
35-0Rutlish School
Boys-U13A
10:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
26-0Reed's School
Boys-U13A
10:30
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTiffin School
Boys-U13A
45-10Rutlish School
Boys-U13A
10:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
5-10John Fisher School
Boys-U13A
10:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTrinity School, Croydon
Boys-U13A
19-19Hinchley Wood School
Boys-U13A
11:00
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarReed's School
Boys-U13A
17-10Rutlish School
Boys-U13A
11:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTrinity School, Croydon
Boys-U13A
34-5Tiffin School
Boys-U13A
11:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarHinchley Wood School
Boys-U13A
20-0John Fisher School
Boys-U13A
11:30
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
54-0Rutlish School
Boys-U13A
11:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTrinity School, Croydon
Boys-U13A
36-14Reed's School
Boys-U13A
12:00
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
14-28Hinchley Wood School
Boys-U13A
12:00
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarTiffin School
Boys-U13A
5-36John Fisher School
Boys-U13A
12:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarTrinity School, Croydon
Boys-U13A
31-17Rutlish School
Boys-U13A
12:30
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
5-39Trinity School, Croydon
Boys-U13A
12:30
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarHinchley Wood School
Boys-U13A
25-20Tiffin School
Boys-U13A
12:45
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarReed's School
Boys-U13A
7-31John Fisher School
Boys-U13A
13:00
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarCity of London Freemen's
Boys-U13A
12-12Tiffin School
Boys-U13A
13:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 3Sandilands Pitch 3
 08 MarReed's School
Boys-U13A
7-7Hinchley Wood School
Boys-U13A
13:15
View Competition Map: Sandilands Pitch 5Sandilands Pitch 5
 08 MarRutlish School
Boys-U13A
5-45John Fisher School
Boys-U13A

The 1st placed teams in each group go through to the Cup. The 2nd placed teams to the Plate. The 3rd placed teams to the Bowl. The 4th placed teams to the Shield. The 5th placed teams to the Medal. The 6th placed teams in groups to the Spoon. (The top two seeds from 6th/7th placed teams in pools A-D get a bye to Spoon -semi).